Terminarz - sezon 2015/2016
Rozgrywki mistrzostw województwa podlaskiego w piłce siatkowej kadetek:
GR. A
1. SL Salos Suwałki
2. UKS MSM Olimpik II Mońki
3. MOSiR UKS Danex Siemiatycze
4. BAS Białystok
I RUNDA
1 termin: 25 października 2015
Salos Suwałki - BAS Białystok 0:3 (15:25, 14:25, 17:25)
Olimpik II Mońki - UKS Danex Siemiatycze 3:1 (25:21, 11:25, 25:19, 25:22)
2 termin: 8 listopada 2015
BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze 3:0 (25:15, 25:14, 25:16)
Salos Suwałki - Olimpik II Mońki 2:3 (17:25, 25:23, 25:15, 23:25, 10:15)
3 termin: 15 listopada 2015
Olimpik II Mońki - BAS Białystok 0:3 (20:25, 17:25, 8:25)
UKS Danex Siemiatycze - Salos Suwałki 3:2 (18:25, 25:14, 18:25, 28:26, 15:8)
4 termin: 29 listopada 2015
BAS Białystok - Salos Suwałki 3:0 (25:9, 25:14, 25:10)
UKS Danex Siemiatycze - Olimpik II Mońki 3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
5 termin: 6 grudnia 2015
UKS Danex Siemiatycze - BAS Białystok 0:3 (12:25, 6:25, 15:25)
Olimpik II Mońki - Salos Suwałki 3:0 (25:20, 25:14, 26:24)
6 termin: 13 grudnia 2015
BAS Białystok - Olimpik II Mońki 3:1 (25:27, 25:13, 25:10, 25:19)
Salos Suwałki - UKS Danex Siemiatycze 2:3 (17:25, 24:26, 25:22, 25:20, 8:15)
|
Drużyna |
Mecze |
PKT. |
Sety |
Małe PKT. |
1 |
BAS Białystok |
6 |
18 |
18-1 |
475 – 271 |
2 |
UKS Olimpik II Mońki |
6 |
8 |
10-12 |
424 - 495 |
3 |
MOSiR UKS Danex Siemiatycze |
6 |
7 |
10-13 |
452 - 478 |
4 |
Salos Suwałki |
6 |
3 |
6-18 |
434 - 541 |
Klasyfikacja końcowa:
Finał o miejsca 5-8, 12-13.03.2016
UKS Danex Siemiatycze - UKS Start Szepietowo 2:0 (25:10, 25:8)
Salos Suwałki - UKS AS Łapy 2:1
UKS AS Łapy - UKS Start Szepietowo 2:0
UKS Danex Siemiatycze - Salos Suwałki 2:0 (25:23, 25:21)
Salos Suwałki - Start Szepietowo 2:0
UKS Danex Siemiatycze - UKS AS Łapy 2:0 (25:16, 25:21)
Rozgrywki mistrzostw województwa podlaskiego w piłce siatkowej młodziczek:
Gr. D - południowa
1. UKS Akademia Siatkówki Łapy
2. MOSiR UKS Danex Siemiatycze
3. MOSiR Bielsk Podlaski
Turniej 1: 28 listopada 2015, gospodarz UKS AS Łapy
UKS AS Łapy - UKS Danex Siemiatycze 0:2 (23:25, 19:25)
UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 2:1 (25:12, 24:26, 15:5)
MOSiR Bielsk Podlaski - UKS AS Łapy 0:2 (22:25, 7:25)
Turniej 2: 12 grudnia 2015, gospodarz UKS Danex Siemiatycze
UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (25:7, 25:11)
MOSiR Bielsk Podlaski - UKS AS Łapy 0:2 (22:25, 22:25)
UKS AS Łapy - UKS Danex Siemiatycze 0:2 (13:25, 21:25)
Turniej 3: 16 stycznia 2016, gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski
UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (25:12, 25:19)
UKS AS Łapy - UKS Danex Siemiatycze 2:1 (7:25, 25:17, 15:11)
MOSiR Bielsk Podlaski - UKS AS Łapy 0:2 (24:26, 13:25)
|
Drużyna |
Mecze |
PKT. |
Sety |
Małe PKT. |
1 |
MOSiR UKS Danex Siemiatycze |
6 |
11 |
11-3 |
317 - 215 |
2 |
UKS AS Łapy |
6 |
10 |
8-5 |
274 - 263 |
3 |
MOSiR Bielsk Podlaski |
6 |
6 |
1-12 |
202 - 315 |
1. Półfinał gr. południowej : 21 lutego 2016, gospodarz: BAS Białystok
BAS III Białystok - UKS Danex Siemiatycze 2:1 (25:19, 22:25, 15:12)
BAS Białystok - UKS AS Łapy 2:0 (25:14, 25:14)
UKS AS Łapy - UKS Danex Siemiatycze 0:2 (11:25, 13:25)
BAS Białystok - BAS III Białystok 2:0 (25:20, 25:18)
BAS III Białystok - UKS AS Łapy 2:0 (25:19, 25:11)
BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze 2:1 (21:25, 25:16, 15:12)
2. Półfinał gr. południowej : 5 marca 2016, gospodarz: MOSiR UKS Danex Siemiatycze
BAS Białystok - UKS AS Łapy 2:0 (25:17, 25:18)
UKS Danex Siemiatycze - BAS III Białystok 1:2 (25:19, 20:25, 11:15)
BAS Białystok - BAS III Białystok 2:0 (26:24, 25:18)
UKS Danex Siemiatycze - UKS AS Łapy 2:0 (25:17, 25:20)
UKS AS Łapy - BAS III Białystok 0:2 (16:25, 17:25)
UKS Danex Siemiatycze - BAS Białystok 0:2 (20:25, 9:25)
|
Drużyna |
Mecze |
PKT. |
Sety |
Małe PKT. |
1 |
BAS Białystok |
6 |
12 |
12-1 |
312 – 225 |
2 |
BAS III Białystok |
6 |
10 |
8-6 |
301 – 276 |
3 |
MOSiR UKS Danex Siemiatycze |
6 |
8 |
7-8 |
294 – 293 |
4 |
UKS AS Łapy |
6 |
6 |
0-12 |
187 – 300 |