III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, 28-30.12.2012
WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ:
1 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – UKS Trójka Leżajsk 0:3 (17:25, 16:25, 10:15)
MOSiR Siemiatycze – UKS Esperanto Warszawa 0:3 (7:25, 9:25, 12:15)
MUKS Gim-net Mońki – SPS Olimpia Węgrów 1:2 (13:25, 25:27, 15:8)
2 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – Gimnazjum Tykocin 3:0 (25:16, 25:17, 16:14)
UKS Esperanto Warszawa – KS Torstar Kobyłka 2:1 (21:25, 25:18, 15:13)
SM Tauras Wilno – SPS Olimpia Węgrów 2:1 (25:23, 17:25, 15:13)
3 kolejka:
MUKS Gim-net Mońki – UKS Trójka Leżajsk 0:3 (9:25, 22:25, 4:15)
MOSiR Siemiatycze – SM Tauras Wilno 0:3 (13:25, 14:25, 10:15)
Gimnazjum Tykocin – KS Torstar Kobyłka 0:3 (20:25, 16:25, 14:16)
4 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – UKS Esperanto Warszawa 2:1 (25:12, 25:21, 9:15)
SPS Olimpia Węgrów – UKS Trójka Leżajsk 0:3 (15:25, 19:25, 7:15)
MUKS Gim-net Mońki – Gimnazjum Tykocin 2:1 (18:25, 25:13, 15:3)
5 kolejka:
SM Tauras Wilno – UKS Trójka Leżajsk 1:2 (25:16, 17:25, 8:15)
MOSiR Siemiatycze – KS Torstar Kobyłka 0:3 (9:25, 18:25, 7:15)
SPS Olimpia Węgrów – Gimnazjum Tykocin 2:1 (22:25, 25:18, 15:10)
6 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – MOSiR Siemiatycze 3:0 (25:10, 25:9, 15:8)
SM Tauras Wilno – KS Torstar Kobyłka 2:1 (27:25, 25:20, 9:15)
MUKS Gim-net Mońki – UKS Esperanto Warszawa 2:1 (15:25, 27:25, 15:5)
7 kolejka:
UKS Trójka Leżajsk – Gimnazjum Tykocin 3:0 (25:15, 25:11, 15:8)
MOSiR Siemiatycze – MUKS Gim-net Mońki 1:2 (18:25, 25:20, 5:15)
SPS Olimpia Węgrów – UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:21, 27:25, 15:11)
8 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – KS Torstar Kobyłka 3:0 (25:21, 25:17, 15:9)
SPS Olimpia Węgrów – MOSiR Siemiatycze 3:0 (25:10, 25:22, 15:12)
SM Tauras Wilno – Gimnazjum Tykocin 3:0 (25:18, 25:22, 15:9)
9 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – SM Tauras Wilno 2:1 (25:21, 23:25, 15:11)
KS Torstar Kobyłka – MUKS Gim-net Mońki 2:1 (31:29, 25:23, 13:15)
UKS Trójka Leżajsk – UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:8, 25:18, 15:4)
10 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – MUKS Gim-net Mońki 2:1 (23:25, 25:14, 15:7)
Gimnazjum Tykocin – UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:21, 26:24, 16:14)
KS Torstar Kobyłka – SPS Olimpia Węgrów 0:3 (23:25, 23:25, 8:15)
11 kolejka:
UKS Danex Siemiatycze – SPS Olimpia Węgrów 3:0 (25:16, 25:14, 15:6)
MOSiR Siemiatycze – UKS Trójka Leżajsk 0:3 (10:25, 12:25, 4:15)
SM Tauras Wilno – UKS Esperanto Warszawa 2:1 (15:25, 25:8, 15:11)
12 kolejka:
SM Tauras Wilno – MUKS Gim-net Mońki 2:1 (25:16, 22:25, 15:13)
MOSiR Siemiatycze – Gimnazjum Tykocin 0:3 (11:25, 15:25, 8:15)
KS Torstar Kobyłka – UKS Trójka Leżajsk 1:2 (13:25, 21:25, 15:8)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. UKS Trójka Leżajsk
2. UKS Danex Siemiatycze
3. SM Tauras Wilno (Litwa)
4. SPS Olimpia Węgrów
5. KS Torstar Kobyłka
6. MUKS Gim-net Mońki
7. Gimnazjum Tykocin
8. UKS Esperanto Warszawa
9. MOSiR Siemiatycze
NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP turnieju: Maria Bigas (UKS Trójka Leżajsk)
Wyróżnione zawodniczki w zespołach:
Agnieszka Kowal (UKS Trójka Leżajsk)
Sylwia Wardecka (UKS Danex Siemiatycze)
Irina Zobnina (SM Tauras Wilno)
Katarzyna Szczęsna (SPS Olimpia Węgrów)
Adrianna Wojewódzka (KS Torstar Kobyłka)
Katarzyna Zalewska (MUKS Gim-net Mońki)
Urszula Polak (Gimnazjum Tykocin)
Monika Młyńska (UKS Esperanto Warszawa)
Kamila Radzikowska (MOSiR Siemiatycze)